Z Jaktorowem na remis

W rozegranym 12 lipca spotkaniu nasza drużyna zremisowała 4:4 z Turem Jaktorów. Gole dla naszego zespołu strzelali: Obłąkowski, Kiełb, Jagiełło i Gontarz.

Początek pierwszej połowy nasza drużyna lekko przespała co w 6 minucie doprowadziło do utraty bramki przez naszą drużynę. Kilkanaście minut później sędzia podyktował rzut karny dla Jaktorowa i przegrywaliśmy już 0:2. Po tej bramce nasza drużyna się obudziła, co poskutkowało golem kontaktowym dla naszej drużyny. Strzelcem gola był Obłąkowski, który oddał bardzo dobry strzał sprzed pola karnego. 2. minuty później był już remis. Nieporozumienie bramkarza z obrońcą wykorzystał Kiełb, który dopełnił formalności. W 35. minucie mieliśmy bardzo dobrą sytuację na strzelenie gola. Po faulu na Zawiślańskim sędzia podyktował rzut karny, jednak Kołosowski z jedenastu metrów posłał piłkę ponad bramką. Kilka minut później strzałem z po błędzie bramkarza rywali gola zdobył Jagiełło. W ostatniej akcji pierwszej połowy rywale doprowadzili do remisu.

Początek drugiej połowy to walka w środkowej strefie boiska, z której nie wynikały jakieś groźne akcje. Dopiero kilkanaście minut później strzał Kowalskiego broni bramkarz rywali. Kilka minut później padł gol dla naszej drużyny. Kowalski wyłożył piłkę Gontarzowi, a ten tylko dopełnił tylko formalności, 4:3 dla Błękitnych. Nasza drużyna poczuła się pewniej, dzięki czemu stwarzali sobie wiele dobrych akcji. W 73. minucie w idealnej sytuacji Odolczyk trafia obok bramki. 2. minuty przed końcem spotkania stało się to, co stać się nie powinno. Rywale wyrównali przed samym końcem spotkania.

Ponownie zabrakło skuteczności. Niewykorzystany rzut karny, bardzo dobre sytuacje - to jeden z powodów remisu w tym meczu. Zabrakło strzałów z daleka, których powinno być od groma, ponieważ w tym spotkaniu w drużynie rywala wystąpiło trzech bramkarzy. Zabrakło też determinacji i koncentracji, aby utrzymać zwycięski wynik.

Filipek - Kluczek - Kołosowski - Słomowicz - Obłąkowski - Chełstowski - Jagiełło - Odolczyk - Brudko - Kiełb - Zawiślański