Wygrana z juniorami Widoku

W rozegranym 15 sierpnia meczu towarzyskim nasza drużyna seniorów pokonała juniorów Widoku Skierniewice 6:2. Gole dla naszego zespołu strzelali: Jagiełło, Brudko x2, Obłąkowski, Zawiślański i Ryszkowski.

Od samego początku wiadome było, że to Błękitni będą stwarzać sobie dużo okazji w tym meczu. W 3. minucie nasza drużyna już cieszyła się z prowadzenia. Z rzutu wolnego bramkarza pokonał Jagiełło. 10 minut później po dobrej wymianie piłek Brudko pięknym strzałem podwyższył prowadzenie. Weszliśmy dobrze w mecz, a kolejna bramka była kwestią czasu. Po faulu na Kiełbie rzut karny wykorzystał Brudko. Po tych golach nasza drużyna była już lekko rozluźniona, co doprowadziło do niepotrzebnych w tym meczu sytuacji. W 23. minucie juniorzy Widoku strzelają gola, a kilka minut później padł gol kontaktowy.

W drugiej połowie nasza drużyna dalej dążyła do strzelenia kolejnych bramek. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy, błąd popełnił bramkarz rywali, a Obłąkowski strzałem z daleka, ten błąd wykorzystał. Nasza drużyna ciągle chciała strzelić kolejną bramkę, co udało się w 58. minucie Zawiślańskiemu. Po tym golu nasza drużyna nie mogła pokonać bramkarza. Piłka mijała bramkę, odbijała się od poprzeczki lub dobrą interwencją popisywał się bramkarz rywali. W 86. minucie Zawiślański wywalczył rzut karny, jednak później go zmarnował. Minutę później po podaniu Zawiślańskiego gola strzelił Ryszkowski.

Po raz kolejny zabrakło skuteczności. Dwa gole dla rywali padły, po nieuwadze naszej defensywy lub złym ustawieniu bramkarza. Nasza gra nie wygląda źle i z niecierpliwością czekamy na mecz ligowy, który będzie zarazem meczem derbowym.