Tur znów lepszy

W rozegranym 11.10.2014r. spotkaniu III Warszawskiej Ligi Okręgowej rocznika 2003 zespół Błękitnych Korytów przegrał w Jaktorowie z tamtejszym Turem 0:4

Mecz zaczął zespół Tura, ale to Błękitni byli aktywni już w 2 minucie po dograniu Ryguły do Majchrzaka ten uderzył obok bramki. W 3 minucie miała miejsce pierwsza akcja Tura, którą strzałem w dobrze ustawionego bramkarza zakończył Malec. W 5 minucie źle w decydującym momencie przyjął sobie piłkę Ryguła. Jaktorowianie szybko piłkę wybili i przeprowadzili kolejną akcję, którą niecelnym strzałem zakończył Malec. W 8 minucie celnym strzałem popisał się Świąder. W 13 minucie po uderzeniu Ryguły z rzutu wolnego piłka zatrzymała się na górnej siatce. W 20 minucie Tur powinien objąć prowadzenie. Po dośrodkowaniu piłki w wykonaniu Malca piłkę przejął Suchan, który dograł do Wojciechowskiego, a ten w sytuacji sam na sam bramkarzem uderzył obok bramki. W 23 minucie z kolei po dośrodkowaniu Malca błąd popełnia bramkarz Błękitnych Świtala, a do pustej bramki piłkę skierował Wojciechowski. Do przerwy Tur prowadził 1:0.

Po przerwie początek mógł należeć do podopiecznych Leszka Grzegorka i Piotra Rowińskiego ale najpierw obok bramki uderzyła Karolak, a chwilę później celnie Ryguła. Gospodarze pierwszy raz zaatakowali w 35 minucie i od razu zdobyli gola. Pietraszek zagrał do Suchana ten oddał piłkę Pietraszkowi, który podwyższył na 2:0. W 47 minucie po szybkim kontrataku Suchan wywalczył rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Malec i zrobiło się 3:0. Rezultat spotkania został ustalony w 53 minucie, kiedy to po zagraniu do Machulskiego ten oddaje celny strzał, po którym piłkę przejmuje Jarkiewicz, który dobił skutecznie i ostatecznie Tur Jaktorów pokonał Błękitnych Korytów 4:0.

Za tydzień podopieczni Leszka Grzegorka i Piotra Rowińskiego zagrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem w Korytowie w niedzielę 19.10.2014r. o godzinie 12:00 podejmą Zaborowiankę Zaborów.