Strzelał tylko Płochocin

W rozegranym w sobotę 13 czerwca w spotkaniu 29 kolejki piłkarskiej A klasy zespół Błękitnych Korytów zremisował w Płochocinie z tamtejszym FC Płochocin 1:1. Bramką dla drużyny Adama Skonecznego było ,,trafienie samobójcze”.

Drużyna Błękitnych w tym spotkaniu ustawiła się na grę z kontry szukając swoich okazji po błędach rywala. Pomimo wielu okazji, do przerwy był bezbramkowy remis.

Po przerwie aktywniejsi byli korytowianie, którzy w 57 min. zdobyli bramkę. Po prostopadłym podaniu na skrzydło do Kowalskiego, ten dograł futbolówkę w pole karne, a tam niefortunną interwencje zaliczył Wiśniewski i Błękitni prowadzili 1:0. Z tego cieszyli się 11 min, gdyż gospodarze doprowadzili do remisu. Im bliżej końca meczu tym oba zespoły szukały sposobu na zdobycie bramki, która przechyliła by losy meczu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Ostatni mecz Błękitni Korytów rozegrają w 21 czerwca o 11:00, gdy podejmą wicelidera tabeli Naprzód Stare Babice.

Skład Błękitnych: Filipek, Olas, Słomowicz, Soból, Obłąkowski, Chełstowski, Brudko, Odolczyk, Kowalski(82’Wasiak), Lachocki(82’Redestowicz), Gontarz-żółta