Koniec marzeń o Lidze Okręgowej

W rozegranym 6 czerwca w spotkaniu 28 kolejki A klasy zespół Błękitnych Korytów przegrał z Partyzantem Leszno 0:3 i stracił szanse na awans do Ligi Okręgowej

Goście, którzy ustawili się na grę z kontry i okazali się skuteczniejsi. Już w 7 min. Partyzant prowadził 1:0, a pół godziny później podwyższyli rezultat na 2:0. W pierwszej połowie na uwagę zasługiwała tylko jedna akcja Błękitnych. W 42 min. Odolczyk zagrał do Kowalskiego, ale ten uderzył obok bramki. Od początku drugiej połowy to Błękitni byli aktywniejsi, ale lesznianie skupili się na obronie wyniku i czyhali na kontry. W 71 min. wydawało się, że podopieczni Adama Skonecznego w końcu zdobędą bramkę. Obłąkowski zagrał do Odolczyka, ten do Łojszczyka, który uderzył zbyt lekko i rywale wybili piłkę z linii bramkowej. W 72 min. Błękitni tracą kolejną bramkę i było już 3:0. W 89 min.gospodarze mogli jeszcze bardziej pogrążyć Błekitnych, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Ostatecznie Partyzant Leszno pokonał Błękitnych Korytów 3:0 i ostatecznie zamknął im drogę do Ligi Okręgowej. Następne spotkanie korytowianie rozegrają w sobotę 13 czerwca o 11:00.

Skład Błękitnych: Królikowski, Olas, Słomowicz, Kowalski(78’Redestowicz), Soból, Obłąkowski(81’Zawiślański), Odolczyk, Michałowski(45’Lachocki), Brudko, Łojszczyk, Wójcik(45’Kiełb)