Rezerwy Akademii okazały się za mocne

W rozegranym 14.06.2015r. w spotkaniu 9 kolejki III ligi okręgu Warszawa U-12 zespół Błękitnych Korytów przegrał z AP OSiR II Żyrardów 1:11. Bramkę dla Błękitnych zdobył Bartosz Drązikowski
Mecz zaczął zespół gości, który już w 2 minucie po rożnym Celeja i błędzie bramkarza Ryguły, który wykorzystał Gracjan Szewczyk objął prowadzenie 1:0. W 5 minucie po prostopadłym podaniu do Celeja ten przegrał pojedynek z bramkarzem Błękitnych. W 8 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne w wykonaniu Celeja bramkę zdobył Piórczyk i było już 2:0 dla AP OSiR II Żyrardów. W 11 minucie Olech zagrywa piłkę w pole karne, ale tam nikt nie zamknął akcji. W 12 minucie po prostopadłym zagraniu Gracjana Szewczyk niecelnym strzałem popisał się Piórczyk. W 17 minucie Oliwier Szewczyk zagrał do Gracjana Szewczyka a ten podwyższył na 3:0. W 22 minucie tym razem asystę zaliczył Milewski, a gola zdobył Woźniakowski i zrobiło się 4:0 dla gości z Żyrardowa. W 25 minucie kolejny raz asystę zapisał na swoje konto Milewski, a bramkę na 5:0 zdobył Detka. W 30 minucie Milewski po indywidualnej akcji ustalił wynik po pierwszej połowie. Do przerwy AP OSiR II Żyrardów prowadziła 6:0.

Po przerwie festiwal strzelecki w wykonaniu żyrardowian trwał. Już w 31 minucie po indywidualnej akcji Oliwier Szewczyk podwyższa na 7:0, a w 33 minucie po zagraniu Olecha Gracjan Szewczyk zdobywa ósmą bramkę dla akademików. W 34 minucie Olech sam wpisuje się na listę strzelców po tym jak bramkarz popełnia szkolny błąd i robi się 9:0. W 35 minucie po rożnym Olecha Gracjan Szewczyk zmienia wynik na 10:0. Dość nieoczekiwanie w 42 minucie Małecki wywalczył rzut rożny dla Błękitnych. Piłkę dość nieoczekiwanie skutecznie dokręcił Drązikowski i tak, o to Błękitni zdobyli bramkę. W 44 minucie po zagraniu do Świdlickiego ten uderzył obok bramki. W 46 minucie po podaniu Piórczyka Olech zwiększa prowadzenie na 11:1. Im bliżej końca tym oba zespoły szukały kolejnych bramek. Bliscy zdobycia drugiej bramki byli podopieczni Leszka Grzegorka i Piotra Rowińskiego, kiedy to w 56 minucie Świdlicki po wejściu z piłką w pole karne uderzył w boczną siatkę. W 58 minucie swoją szansę na dobicie rywala miał Woźniakowski, ale przegrał pojedynek sam na sam z Wałachowskim, a w 61 minucie piłkę w dość łatwy sposób jednemu z obrońców gości odebrał Małecki, który w sytuacji sam na sam z Siodosiem uderzył prosto w jego nogi i ostatecznie AP OSiR II Żyrardów pokonała Błękitnych Korytów 11:1.

Ryguła, Staniaszek, Wałachowski, Bielecki, Oliwier Szewczyk, Karolak, Barej, Majchrzak, Pelc, Puchalski, Rowiński, Rychlewski, Marcinowski, Szlaga, Drązikowski, Świdlicki, Małecki