Kolejna porażka młodzików

W rozegranym 30.05.2015r. w spotkaniu 7 kolejki III Ligi Okręgu Warszawa U-12 zespół Błękitnych Korytów 2003 przegrał z Zaborowianką 2003 0:4

Mecz zaczął zespół gości, ale to Błękitni mogli już 2 minucie objąć prowadzenie. Na strzał z dystansu zdecydował się Borowiec, ale Roszkowski z trudem go obronił. Kilkadziesiąt sekund później piłkę na pole karne dograł Barej, ale nikt akcji nie zamknął. W 6 minucie po rożnym Tatrockiego piłkę otrzymał Baranowski, który odegrał do Bargieła a ten zdobył pierwszą bramkę dla gości z Zaborowa. W 7 minucie po indywidualnej akcji Barej wywalczył rzut rożny. W 8 minucie piłkę prosto do rąk bramkarza zagrał Drązikowski, a chwilę później celnie uderzył Ligaj. W 9 minucie na indywidualną akcję zakończoną chybionym strzałem przeprowadził Drązikowski. W 10 minucie z kolei Tatrocki do Baranowskiego ten uderzył obok bramki. W 11 minucie Ligaj zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Baranowskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 19 minucie Drązikowski zagrał piłkę w pole karne, a tam nie zdołał piłki opanować Szewczyk. W 23 minucie Ligaj znów zagrał prostopadle do Barowskiego a ten podwyższył na 3:0. W 26 minucie Błękitni powinni zdobyć bramkę. zagrał do Drązikowskiego, który wypatrzył niepilnowanego Rowińskiego a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył obok. Do przerwy Zaborowianka prowadziła 3:0.

Po przerwie już w 33 minucie po złym wybiciu jednego z zawodników linii obronnej piłkę przejął Bargieł, który zdobył czwartą bramkę. Po stracie bramki miejscowi starali się zaatakować i zdobyć bramkę. W 35 minucie piłkę na pole karne dogrywał Świdlicki, a tam uprzedzony zostaje Szewczyk. W 38 minucie Borowiec z kolei za mocno dograł do zamykającego całą akcję Szewczyka. W 39 minucie celnym strzałem popisał się Drązikowski. W 44 minucie niecelnym strzałem z dystansu popisał się Świdlicki. W 46 minucie Szewczyk zagrał do Majchrzaka, który wycofał do Borowca a ten uderzył obok bramki. W 50 minucie celnie uderzył Drązikowski. W 56 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Barej, który w decydującym momencie nie opanował futbolówki. W 58 minucie indywidualnie próbował wszystko rozwiązać Drązikowski, ale ostatecznie to bramkarz wznowił grę, a w doliczonym czasie gry przed szansą na zdobycie bramki stanął Barej, ale uderzył tylko w boczną siatkę. Ostatecznie Błękitni Korytów przegrali z Zaborowianką 0:4. Następne spotkanie podopieczni Leszka Grzegorka i Piotra Rowińskiego rozegrają w sobotę 6.06.2015r. o 11:00 w Jaktorowie z tamtejszym Turem.

Staniaszek, Bielecki, Szewczyk, Karolak, Majchrzak, Pelc, Puchalski, Borowiec, Rychlewski, Marcinowski, Szlaga, Drązikowski, Świdlicki, Rowiński, Barej