Z Feliksowem na remis

W rozegranym 6.09.2014r. spotkaniu 5 kolejki piłkarskiej A klasy zespół Błękitnych Korytów zremisował z Piastem Feliksów 1:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobył Mateusz Odolczyk

Mecz zaczął zespół gości, który od początku zaatakował. Już w 3 minucie po wrzucie piłki z autu w wykonaniu Szewczyka niecelny strzał na bramkę oddał Rembiejewski. W 4 minucie po szybkim kontrataku akcję podopiecznych Mariusza Cieślaka niecelnym strzałem zakończył Oliwa. Błękitni pierwszy raz zaatakowali w 8 minucie, kiedy to po zagraniu Gołyńskiego czujność bramkarza Piasta sprawdził Odolczyk. Ten jednak spisał się dobrze i wybił piłkę na rzut rożny. W 10 minucie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jagiełło. W 18 minucie przyjezdni odpowiadają celnym strzałem Rembiejewskiego. W 25 minucie podopieczni Adama Skonecznego powinni objąć prowadzenie. Kiełb zagrał do Chełstowskiego ten dograł w pole karne, a tam strzał oddaje Brudko, który w ostatniej chwili zostaje wybity przez obrońców z linii bramkowej. W 39 minucie Oliwa uderza w mur. W 42 minucie Chełstowski zagrał do Jagiełło ten zagrał do Odolczyka, który po indywidualnej akcji otworzył wynik spotkania. Do przerwy Błękitni prowadzili 1:0.

Po przerwie aktywniejszy był zespół gości, a gospodarze liczyli na kontratak. W 47 minucie dośrodkowanie Walczaka wyłapał Mogielski. W 49 minucie z kolei po zagraniu do Milera ten próbował w polu karnym wymusić rzut karny, ale sędzia kazał grać dalej. W 50 minucie bliski zdobycia bramki bezpośrednio z rzutu rożnego był Jagiełło, ale Nowakowski wybił na kolejny rożny. W 54 minucie niecelnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Parobczyk. W 58 minucie błąd Ciesielskiego mógł przynieść bramkę dla Piasta, ale prezentu nie zdołał wykorzystać Oliwa. W 62 minucie po zagraniu Michała Pawlaka w pole karne Szewczyk uderza tak, że piłka odbiła się od poprzeczki, a dobitkę Walczaka pewnie wyłapał Mogielski. Im bliżej końca meczu tym przewaga gości była coraz większa. Wszystko przez grę miejscowych w podwójnym osłabieniu. Mimo to miejscowi się nie poddawali i walczyli. W 82 minucie grający w podwójnej przewadze feliksowianie znaleźli sposób na heroicznie broniących się gospodarzy. Po zagraniu Oliwy Marcin Pawlak doprowadził do wyrównania. W końcówce spotkania oba zespoły doskonałe okazje do przechylenia szali na własną korzyść. Pierwsi w 95 minucie mieli Błękitni. Po długim zagraniu do Gołyńskiego ten zabrał się z piłką, ale w decydującym momencie zabrakło mu sił, a w odpowiedzi sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Wójcik i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. W najbliższą środę podopieczni Adama Skonecznego rozegrają mecz w ramach II rundy Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie drużyna grająca w Lidze Okręgowej UKS Łady. Początek tego meczu w Korytowie zaplanowano na 16:30.

Mogielski-żółta, Grzegorek-żółta(53’Olas), Kołosowski-żółta, Ciesielski, Kowalski(69’Zawiślański), Chełstowski(76’Gontarz), Brudko, Jagiełło-żółta/czerwona, Odolczyk(66’Łojszczyk), Kiełb-czerwona, Gołyński