Sroga lekcja o Nowej Wsi

W rozegranym 16.05.2015r. w spotkaniu 5 kolejki III ligi Okręgu Warszawa U-12 zespół Błękitnych Korytów uległ drużynie UKS Nowa Wieś 0:11.

Mecz zaczął zespół Nowa Wsi, ale to drużyna Błękitnych powinna objąć prowadzenie. Już w 1 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Świdlicki, który zakończył wszystko celnym strzałem. W 2 minucie z kolei po zagraniu do Ryguły ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał celny strzał, a Karolak dobiła prosto w ręce bramkarza. W 4 minucie miała miejsce pierwsza akcja drużyny przyjezdnej, którą celnym akcję zakończył Dmochowski, a chwilę później niecelny strzał oddał Leszko. W 5 minucie z kolei Dmochowski zagrał do Kaliniaka, a ten otworzył wynik spotkania i było 1:0 dla gości z Nowej Wsi. W 6 minucie z kolei po zagraniu Idzikowskiego Kordaczuk podwyższa na 2:0. W odpowiedzi po szybkim wznowieniu gry Ryguła zagrał do Karolak, a ta nie trafiła. W 8 minucie z kolei Karolak zagrała piłkę w pole karne, a tam obrońca ubiegł nadbiegającego Rygułę. W 10 minucie po szybkim kontrataku Idzikowski zagrał do Dmochowskiego a ten podwyższył na 3:0. W 11 minucie z kolei po zagraniu Choińskiego Dmochowski zdobywa czwartą bramkę. W 18 minucie po zagraniu Leszko Kordaczuk zmienia wynik na 5:0 dla gości. W 19 minucie na 6:0 przy sporym błędzie bramkarza podwyższył Zieliński. W 23 minucie po zagraniu Kaliniaka Zachariasz strzela siódmą bramkę, a w 25 minucie po strzale z rzutu wolnego w wykonaniu Dmochowskiego piłka najpierw odbiła się od słupka, a chwilę później skutecznie dobił ją Kaliniak i do przerwy UKS Nowa Wieś prowadziła 8:0.

Po przerwie goście kontynuowali dobrą grę z pierwszej połowy i w 32 minucie po zagraniu Kaliniaka do Leszko ten podwyższa na 9:0. W 36 minucie w odpowiedzi celny strzał w kierunku bramki przeciwnika oddała Karolak. W 44 minucie po zagraniu piłki do Idzikowskiego ten najpierw stracił piłkę, którą kilka sekund później odzyskał i odegrał do Dmochowskiego, który dopełnił formalności i zrobiło się 10:0 dla przyjezdnych. Mimo niekorzystnego wyniku Błękitni starali się przeprowadzić akcję, która pozwoliła by uzyskać bramkę na zatarcie słabego występu. Pierwszą z nich w 48 minucie miała Karolak, która wywalczyła rzut rożny. Chwilę później w sytuacji sam na sam z bramkarzem Świdlicki zagrał futbolówkę prosto w jego ręce. W 51 minucie z kolei po zagraniu prostopadłej piłki do Choińskiego ten strzela, a po piłka po ustawionego w bramce Ryguły odbija się od jego rąk a następnie od słupka. W 52 minucie po zagraniu Kaliniaka Idzikowski jak się później okazało ustalił wynik spotkania i ostatecznie UKS Nowa Wieś wygrał 11:0 i udzielił srogiej lekcji futbolu zawodnikom z Korytowa. Drużyna Błękitnych będzie miała okazję do rewanżu już za tydzień. W najbliższą niedzielę 23.05.2015r. podejmie drużynę Piasta Piastów. Początek meczu o godzinie 12:00.

Wałachowski, Staniaszek, Barej, Bielecki, Szewczyk, Karolak, Majchrzak, Pelc, Puchalski, Borowiec, Rychlewski, Marcinowski, Szlaga, Drązikowski, Świdlicki, Rowiński, Ryguła