Bez punktów z Chlebnii

W rozegranym 9.05.2015r. w spotkaniu 23 kolejki piłkarskiej A klasy zespół Błękitnych Korytów przegrał w Chlebnii z tamtejszym LKS-em II Chlebnia 1:3. Bramkę dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobył Tomasz Wójcik.

Mecz zaczął zespół Błękitnych ale to drużyna miejscowa od początku zaatakowała. Już w 3 minucie po rożnym Kierzkowskiego i zgraniu piłki głową do Bartłomieja Piórkowskiego ten będąc metr przed bramką w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył wysoko nad poprzeczką. W 5 minucie miała miejsce pierwsza akcja gości z Korytowa. Kajetaniak zagrał do Gontarza, a ten wywalczył rzut wolny. Po wolnym Odolczyka z kolei niecelnie głową uderzył Kiełb. W 9 minucie po rożnym Odolczyka celnym strzałem głową popisał się Słomowicz. W 10 minucie celny strzał z rzutu wolnego oddał Odolczyk. W 11 minucie dość nieoczekiwania to miejscowi przeprowadzają kontrę. Piłkę ze skrzydła dograł Pietraszko, a tam nie wybił piłki z pola karnego Soból, którą przejął Bartłomiej Piórkowski, który wykorzystał ten błąd i LKS II Chlebnia prowadziła 1:0. W 17 minucie mógł być remis. Na wykonanie rzutu wolnego zdecydował się Kołosowski, który przy zamiarze dośrodkowania tak zakręcił piłką, że gdyby nie czujność bramkarza to byłby remis. W 25 minucie prostopadłą piłkę do nogi otrzymał Gontarz, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Starbałą. W 28 minucie ta sytuacja się zemściła. Po zagraniu Zdulskiego z głębi pola w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartłomiej Piórkowski, który nie zmarnował okazji i było już 2:0 dla gospodarzy. W 31 minucie Gontarz zagrał do Odolczyka, który odegrał na skrzydło do Kowalskiego, a ten został uprzedzony przez jednego z obrońców i skończyło się tylko na rzucie rożnym. W 32 minucie po dośrodkowaniu Odolczyka z rzutu rożnego piłka odbiła się od Sobóla i bramkarz miejscowych nie miał kłopotów z obroną. W 36 minucie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Odolczyk. W 39 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Kołosowskiego niecelnym strzałem głową popisał się Soból. W 39 minucie w odpowiedzi celny strzał z dystansu oddał Wiśniewski, a w 40 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym niecelnie głową uderzył Szulowski. Mimo kolejnych prób szukania okazji na bramkę rezultat już się nie zmienił i LKS II Chlebnia prowadziła 2:0.

Po przerwie jako pierwsi zaatakowali zawodnicy z Chlebnii. Kierzkowski zagrał do Zwierzchowskiego, a ten uderzył nieskutecznie. W 49 minucie w odpowiedzi celny strzał w kierunku bramki oddał Soból. W 51 minucie próbę kolegi skopiował Obłąkowski. W 52 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Obłąkowskiego tylko dzięki interwencji Starbały, który dobrze obliczył lot piłki goście nie stworzyli dogodnej okazji na gola. W 53 minucie za bardzo odkryci goście zostali skontrowani. Prostopadłą piłkę w kierunku Bartłomieja Piórkowskiego zagrał Zdulski, a ten nie zmarnował okazji i po raz trzeci pokonał Filipka i zrobiło się 3:0 dla LKS II Chlebnia. Im bliżej końcowego kwadransa spotkania tym drużyna Błękitnych kończyła mecz w podwójnym osłabieniu po bezpośrednich czerwonych kartkach dla Kołosowskiego i Słomowicza, a mimo to potrafiła narzucić przeciwnikowi swój styl gry. Zaowocowało to bramką w 91 minucie, która zmazała lekko złe wrażenie jakie po sobie pozostawili przyjezdni. Piłkę w kierunku Obłąkowskiego zagrywał Odolczyk, a ten dograł w pole karne a tam bramkę zdobył Wójcik i ostatecznie mecz zakończył się wygraną LKS-u II Chlebnia 3:1. Po tej porażce Błękitni spadli z drugiej na czwartą pozycję w tabeli. Za tydzień drużyna prowadzona przez Adama Skonecznego rozegra mecz na własnym obiekcie i podejmie drużynę Sokoła Budki Piaseckie. Mecz odbędzie się w sobotę 16.05.2015r. o 16:30.