Wysoka porażka w Żyrardowie

W rozegranym 9.05.2015r. w spotkaniu 4 kolejki III Ligi Okręgu Warszawa U-12 zespół AP OSiR II Żyrardów pokonał Błękitnych Korytów 7:0.

Mecz zaczął zespół Błękitnych, ale to drużyna AP OSiR-u już w 13 sekundzie meczu po przechwycie piłki i indywidualnej akcji Sokołowskiego objęła prowadzenie 1:0. W 2 minucie podopieczni Pawła Małeckiego i Daniela Kuźmińskiego mogli pójść za ciosem, ale tylko, albo aż celny strzał oddał Mirowski. W 3 minucie z kolei po dośrodkowaniu piłki w pole karne celnym strzałem głową popisał się Celej. W 5 minucie miał miejsce pierwszy wypad gości z Korytowa. Kociszewski zagrał do Majchrzaka, którego uprzedził bramkarz Siodoś. W 6 minucie po zagraniu Gwiazdy uprzedzony zostaje w ostatniej chwili Olech. Chwilę później po rożnym niecelny strzał oddał Kwiatkowski. W 10 minucie piłkę po wybiciu bramkarza przejął Gwiazda i oddał celny strzał. W 16 minucie Karolak dograła w pole karne a tam Ryguła uprzedził bramkarza gospodarzy, ale na swoje nieszczęście nie opanował piłki. W 19 minucie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Olech podwyższył na 2:0. W 20 minucie po prostopadłym zagraniu Kociszewskiego niecelny strzał w kierunku bramki oddał Świdlicki. W 26 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Ryguła, który minął obrońców niczym tyczki w slalomie, ale przegrał pojedynek sam na sam z Siodosiem i został przez niego nabity. Do przerwy AP OSiR II Żyrardów prowadziła z Błękitnymi Korytów 2:0.

Po przerwie drużyna z Żyrardowa urządziła swoje festiwal strzelecki. Najpierw w 33 minucie po zagraniu Gwiazdy Olech podwyższył na 3:0. W 34 minucie tym razem asystę zaliczył Celej, a bramkę zdobył Gwiazda i było już 4:0. W 41 minucie po zagraniu Sokołowskiego Gwiazda zwiększa rezultat na 5:0. Chwilę później ponownie asystował Sokołowski, a Gwiazda zdobył kolejną bramkę i było 6:0. Rezulat spotkania zostaje ustalony w 48 minucie,kiedy to po zagraniu Woźniaka Woźniakowski zdobył siódmą bramkę i ostatecznie AP OSiR II Żyrardów pokonał Błękitnych Korytów 7:0. Za tydzień drużyna Błękitnych rozegra mecz na własnym boisku z UKS-em Nowa Wieś. Początek meczu w sobotę o 13:30.