Pechowy remis w Grodzisku

W rozegranym 20.08.2014r. spotkaniu 2 kolejki A klasy zespół Błękitnych Korytów zremisował w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Pogonią II Grodzisk 1:1.Bramkę dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobył Daniel Słomowicz.

Mecz zaczął zespół Pogoni, ale to Błękitni już w 2 minucie wywalczyli rzut wolny. Na jego wykonanie zdecydował się Gołyński ale trafił prosto w mur obrońców. W 7 minucie z kolei po rożnym wykonywanego przez Jagiełło niecelnym strzałem głową popisał się Grzegorek. W 10 minucie miała miejsce pierwsza akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie otrzymał Miedzybłodzki, który zakończył akcję strzałem obok bramki. W 13 minucie nieprzyjemnym strzałem dla bramkarza popisał się z rzutu wolnego Przybylski, po którym piłka odbija się od Mogielskiego, a próbujący dobić Zientek uderzył nad poprzeczką. W 17 minucie z kolei Marcin Ludwiak dograł z rzutu wolnego piłkę w pole karne, a tam celny strzał oddał Brudko. W 22 minucie miało miejsce złe dogranie Mogielskiego do partnerów. Przejął piłkę Przybylski, który nie wykorzystał prezentu. W 26 minucie akcję podopiecznych Adama Skonecznego celnym strzałem zakończył Słomowicz. W kolejnych minutach oba zespoły szukały okazji na zdobycie gola, ale wynik ostatecznie się nie zmienił. Do przerwy Pogoń II Grodzisk remisowała z Błękitnymi Korytów 0:0.

Po przerwie to korytowianie byli stroną przeważającą. Już w 51 minucie Jagiełło zagrał do Gołyńskiego, któremu zabrakło odwagi aby zakończyć akcję strzałem. W 59 minucie szansę na zdobycie gola miał Gołyński, który uderzył nieskutecznie. W 60 minucie po zagraniu Odolczyka niecelnym strzałem popisał się Łojszczyk. W 64 minucie prostopadłą piłkę do nogi otrzymał Zawiślański, który zdaniem sędziego chciał wymusić podyktowanie rzutu karne, i go nie odgwizdał. W 70 minucie przewaga podopiecznych Adama Skonecznego została udokumentowana zdobyciem bramki. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Jagiełło gola, który wyprowadził beniaminka na prowadzenie zdobył Słomowicz. Błękitni prowadzili 1:0. Im bliżej końca spotkania tym korytowianie szukali kolejnych goli nie udało im się już to. Grająca do końca drużyna Pogoni wykorzystała w 85 minucie moment nieuwagi linii obronnej i po dośrodkowaniu Pałuby Dunaj doprowadza do remisu. W doliczonym czasie gry jeszcze szale zwycięstwa na korzyść grodziszczan miał Pałuba, ale jego strzał był nieznacznie chybiony. Ostatecznie mecz kończy się remisem 1:1. Już w najbliższą sobotę podopieczni Adama Skonecznego podejmą na własnym obiekcie drużynę UKS Ambra Ołtarzew. Początek tego meczu o 16:00.