Kolejne trzy punkty na koncie

W rozegranym 23.08.2014r. w spotkaniu 3 kolejki A klasy zespół Błękitnych Korytów pokonał UKS Ambrę Ołtarzew 4:1. Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Damian Kowalski 2, Marcin Zawiślański i Adrian Kiełb

Mecz zaczął zespół gości, ale to Błękitni od początku ruszyli do ataku i już w 3 minucie po zagraniu do Odolczyka ten zagrał w pole karne, a tam Zawiślański dostawił nogę i Błękitni objęli prowadzenie 1:0. W 7 minucie pierwszy raz w tym meczu groźnie zrobiło się pod bramką gospodarzy. Niefrasobliwość obrońców wykorzystał Kutri, który próbował wymusić odgwizdanie rzutu karnego, ale arbiter kazał grać dalej. W 9 minucie z piłką ze skrzydła w pole karne wszedł Łojszczyk, który dograł do Swandzikowskiego, a ten zdecydował się na strzał, który w ostatniej chwili odbił się, od któregoś z obrońców i ostatecznie minął bramkę gości. W 15 minucie prostopadłą piłkę otrzymał Tomasz Żmuda, który również jak wcześniej Kutri chciał wymusić jedenastkę, ale również i w tym przypadku sędzia nie użył gwizdka. W 24 minucie ołtarzewianie przeprowadzają pierwszą akcję, którą celnym strzałem zakończył Dryński. W 31 minucie niecelnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Umański. W odpowiedzi piłkę do rąk bramkarza skierował Słomowicz. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa skończy się skromnym prowadzeniem podopiecznych Adama Skonecznego, to w 41 minucie dość nieoczekiwanie Kutri był nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym i goście wywalczyli rzut karny. Na bramkę zamienił go Tomasz Żmuda i do przerwy Błękitni tylko remisował z UKS-em Ambrą Ołtarzew 1:1.

Po przerwie już w 47 minucie celnie z rzutu wolnego uderzał Dryński. W kolejnych minutach jednak to korytowianie zaczęli ponownie osiągać przewagę. W 50 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Łojszczyka niecelnym strzałem głową popisał się Kiełb. W 54 minucie blisko ponownego prowadzenie byli miejscowi, ale w ostatniej chwili Odolczykowi zabrakło centymetrów. W 56 minucie natomiast przewaga Błękitnych została udokumentowana zdobyciem gola. Po zagraniu Brudko Kiełb zdobywa upragnioną bramkę. Błękitni prowadzili 2:1. W 70 minucie Brudko zagrał prostopadle do Kowalskiego, a ten po indywidualnej akcji i płaskim strzale po długim rogu podwyższył na 3:1. Wynik spotkania zostaje ustalony w 74 minucie. Po dośrodkowaniu Łojszczyka tam, gdzie być powinien znalazł się Kowalski, który precyzyjnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Ostatecznie Błękitni Korytów pokonali UKS Ambrę Ołtarzew 4:1. Kolejne spotkanie podopieczni Adama Skonecznego rozegrają już w środę. Będzie to mecz w ramach 1 rundy rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski podejmą ligowego rywala Pogoń II Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu o 17:00.