Nikła porażka z liderem

W rozegranym w niedzielę26.04.2015r. w spotkaniu 3 kolejki piłkarskiej III Ligi Okręgu Warszawa U-12 zespół Błękitnych Korytów 2003 przegrał z Turem Jaktorów 0:1

Mecz zaczął zespół Błękitnych, ale to piłkarze Tura już w 3 minucie w swojej pierwszej akcji w spotkaniu i zagraniu Suchana do Chechłacza objęli prowadzenie 1:0. W 6 minucie po bezpośrednio bitym rzucie rożnym w wykonaniu Świądra piłka trafia w boczną siatkę. W 8 minucie po zagraniu Chechłacza celnym strzałem popisał się Suchan. W 9 minucie piłkę na pole karne dogrywał Jędras a tam ponownie celny strzał oddał Suchan. W 10 minucie niecelnym strzałem z dystansu popisał się Machulski. W 12 minucie celny strzał w kierunku bramki oddał Świąder. W 14 minucie po prostopadłym zagraniu Jędrasa Chechłacz zdaniem sędziego chciał wymusić rzut karny i gra była kontynuowana. W 15 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego celny strzał w kierunku bramki oddał Mirecki. W 17 minucie po indywidualnej akcji Suchan podaje piłkę prosto w ręce bramkarza. W 18 minucie z kolei po zagraniu Suchana Wysmułek trafia w boczną siatkę. Na pierwszą akcję zespołu Błękitnych trzeba było czekać do 24 minuty. Wtedy to celny strzał w kierunku bramki z rzutu wolnego oddał Drązikowski. W 25 minucie po prostopadłym zagraniu Karolak w decydującym momencie został uprzedzony Szlaga. W 26 minucie Pelc zagrywa prostopadle do Karolak, a tam przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem. W 29 minucie po prostopadłym zagraniu do Wysmułka ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza niecelnie. W 30 minucie z kolei podopieczni Leszka Grzegorka i Piotra Rowińskiego powinni wyrównać. Na indywidualną akcje zdecydowała się Karolak, która zdecydowała się oddać strzał, po którym piłka odbiła się od poprzeczki. Ostatecznie do przerwy Tur prowadził w Korytowie 1:0.

Jako pierwsi w drugiej połowie zaatakowali Błękitni, których pierwszą akcję celnym strzałem zakończył Drązikowski. Natomiast po szybkim wznowieniu gry przez bramkarza niecelny strzał oddał Wysmułek. W 42 minucie po indywidualnej akcji Machulski wywalczył rzut rożny. W 45 minucie Wojciechowski zagrał do Jędrasa, który uderzył niecelnie. W 46 minucie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Chechłacz. W 48 minucie piłkarze Błękitnych nie potrafili wykorzystać nieporozumienia bramkarza z obrońcą. W 50 minucie z kolei za mocno w kierunku Szmela zagrał Banaszek. Im bliżej końca spotkania tym piłkarze z Jaktorowa dążyli do podwyższenia rezultatu, ale im się to nie udało i ostatecznie Tur Jaktorów wygrał to spotkanie tylko 1:0. Następnie spotkanie zespół naszych młodzików z Korytowa zagra dopiero 9.05.2015r. o 13:30 na sztucznym boisku w Żyrardowie z drużyną AP OSiR II Żyrardów.

Staniaszek, Barej, Bielecki, Szewczyk, Karolak, Kociszewski, Majchrzak, Pelc, Puchalski, Rychlewski, Marcinowski, Szlaga, Drązikowski, Świdlicki, Rowiński