Naprzód pokonał Błękitnych

W rozegranym 7.03.2015r. spotkaniu towarzyskim zespół Błękitnych Korytów przegrał z beniaminkiem Ligi Okręgowej Naprzodem Brwinów 2:4. Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Dobiesław Brudko i Kamil Olas

Mecz zaczął zespół gości, który grał w początkowej fazie atakiem pozycyjnym. Ustawieni na grę z kontrataku Błękitni w 4 minucie mogli stworzyć stuprocentową okazję. Piłkę przejął Brudko, który jednak zagrał za mocno do Gontarza. W 6 minucie goście z Brwinowa, których prowadzi były trener Błękitnych Zbigniew Kakietek obejmują prowadzenie. Najpierw strzał Gutkowskiego obronił Filipek, ale przy dobitce Wylangowskiego był już bezradny i Naprzód prowadził 1:0. W 10 minucie piłkę na pole karne dograł Olas, a tam piąstkuje piłkę bramkarz. Ta trafia pod nogi Brudko, którego strzał został zablokowany. W 11 minucie Brudko zagrywa do Gontarza, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok bramki. W 12 minucie po prostopadłym zagraniu do Kowalskiego ten będąc w polu karnym wykłada piłkę na 11 metr, ale nikt nie zamknął akcji. W 14 minucie w odpowiedzi po rożnym gości piłka została wybita, a celnym strzałem z dystansu popisał się Duch. W 16 minucie przyjezdni kończą swoją akcję celnym strzałem z rzutu wolnego. W 18 minucie po prostopadłym zagraniu do Wylangowskiego ten zostaje zablokowany, ale piłka trafia pod nogi Bendy, który zdecydował się na przelobowanie bramkarza, który jednak zdążył interweniować. W 19 minucie drużyna prowadzona przez Adama Skonecznego w końcu zagrała składną akcję. Po zagraniu Kowalskiego Brudko pewnym strzałem doprowadza do remisu 1:1. W 23 minucie bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego bramkarza Błękitnych próbował zaskoczyć Benda. W 31 minucie niecelnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Benda. W 35 minucie po indywidualnej akcji Kajetaniak zagrał na skrzydło do zamykającego całą akcję Olasa, ten strzela, ale nieznacznie obok bramki. W 39 minucie po rożnym Kowalskiego powstało duże zamieszanie pod bramką Naprzodu, które wykorzystał Olas i Błękitni objęli prowadzenie 2:1. W 40 minucie podopieczni Zbigniewa Kakietka szybko doprowadzają do remisu. Rzut karny pewnie wyegzekwował Benda i po pierwszej połowie był remis 2:2.

Po przerwie drużyna Naprzodu już w 48 minucie przeprowadziła pierwszą akcję, którą niecelnym strzałem zakończył Benda. W 54 minucie miała miejsce pierwsza akcja gospodarzy po przerwie. Brudko zagrał do Odolczyka, ten jednak za mocno odegrał do nabiegającego Wasiaka. W 57 minucie po rożnym Gontarza piłka po strzale głową Olasa odbiła się od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny. W 61 minucie brwinowianie wywalczyli rzut karny, którego skutecznie wykończył Benda i Naprzód prowadził 3:2. Wynik spotkania jak się później okazało został ustalony w 74 minucie, kiedy to Benda po indywidualnej akcji pięknym strzałem w okienko bramki nie dał szans Filipkowi. Ostatecznie Naprzód Brwinów pokonał Błękitnych Korytów 4:2. Już za tydzień drużyna Błękitnych Korytów zakończy okres meczów kontrolnych spotkaniem z B klasowym Kamionkiem Warszawa. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 15 marca w Korytowie o godzinie 12:00.