Wrzos również pokonany

W rozegranym dzisiaj sparingu z grającym w B klasie Wrzosem Międzyborów piłkarze Błękitnych Korytów odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem 4:0. Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Michał Ludwiak 3 i Łukasz Chełstowski.

Mecz zaczął zespół Wrzosu, ale to Błękitni jako pierwsi zaatakowali. Już w 3 minucie Kiełb zagrał do Ludwiaka, który zakończył wszystko strzałem obok bramki. W 4 minucie z kolei po dograniu Swandzikowskiego Ludwiak się już nie pomylił i Błękitni prowadzili 1:0. Piłkarze Wrzosu pierwszy raz poważnie zagrozili dopiero w 8 minucie, kiedy to celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sentowski. W 11 minucie w odpowiedzi gospodarze przeprowadzili składną akcję. Kiełb zagrał w pole karne. Tam piłkę przejął Ludwiak, który odegrał do Swandzikowskiego, a ten uderzył nieskutecznie. W 16 minucie z kolei Olas zagrał do Ludwiaka, który znów okazał się nieskuteczny. W 21 minucie uderzenie Olasa z rzutu wolnego odbija się od muru obrońców, a dobitka w jego wykonaniu zakończyła akcję celnym strzałem. Na zdobycie bramki podopieczni Adama Skonecznego musieli czekać do 38 minucie, wtedy to Brudko zagrał do Jagiełło ten oddał strzał, po którym piłkę odbił Adamek, jednakże futbolówka trafiła pod nogi Chełstowskiego a ten dopełnił formalności. Mimo kolejnych okazji na zdobycie bramek do przerwy Błękitni prowadzili z Wrzosem 2:0.

Po przerwie już w 48 minucie meczu po zagraniu Królikowskiego do Ludwiaka ten przegrywa pojedynek sam na sam z Adamkiem. W 53 minucie w odpowiedzieli akcją podopieczni Marcina Jakóbiaka. Skowroński zagrał do Sentowskiego, który zakończył całą akcję strzałem obok bramki. W 67 minucie po dośrodkowaniu Sentowskiego niecelnym strzałem popisał się Bogucki. W 64 minucie piłkę tym razem dośrodkował Głowacki, ale w ostatniej chwili został uprzedzony Kieszek. W 71 minucie po dośrodkowaniu Skowrońskiego chybił Borowiecki. W 76 minucie te okazje jakie stworzyli międzyborowianie zemściły się. Brudko zagrał do Ludwiaka, a ten w sytuacji sam na sam nie pomylił się i Błękitni prowadzili już 3:0. Rezultat spotkania został ustalony w 89 minucie, kiedy to Fronczak zagrał do Ludwiaka, a ten przelobował Adamka. Ostatecznie Błękitni Korytów pokonali Wrzos Międzyborów 4:0 i nadal podtrzymują dobrą formę przed ligą. Już w jutro, czyli 10 sierpnia podopieczni Adama Skonecznego rozegrają ostatni mecz kontrolny przed ligą. Rywalem będzie grający w A klasie gr.III warszawskiej zespół Walki Kosów. Początek meczu w Korytowie o 16:00.

Filipek, Swandzikowski, Olas, Grzegorek, Kowalski, Jagiełło, Ciesielski, Brudko, Chełstowski, Ludwiak, Kiełb, Królikowski, Obłąkowski, Słomowicz, Michałowski, Fronczak