Pogrom w ostatnim sparingu

W rozegranym 10.08.2014r. ostatnim meczu kontrolnym przed nowym sezon w piłkarskiej A klasie drużyna Błękitnych Korytów rozbiła występującą w A klasową Walkę Kosów 9:0.Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Patryk Gołyński 2, Grzegorz Łojszczyk 2, Marek Fronczak 2, Dobiesław Brudko, Tomasz Michałowski i Mateusz Odolczyk,

Mecz zaczął zespół Walki, ale to Błękitni od początku byli stroną przeważającą. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Łojszczyka strzał Sobóla został zablokowany. W 4 minucie z kolei miał miejsce pierwszy wypad gości z Kosowa, ale w ostatniej chwili źle sobie piłkę przyjął Sołek. W 5 minucie z kolei po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego niecelnym strzałem popisał się Szymon Borzęcki. W 6 minucie po dograniu Kowalskiego Gołyński wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i Błękitni prowadzili 1:0. W 8 minucie z kolei długą piłkę posłał bramkarz Mogielski. Przejął ją Łojszczyk, który podwyższył na 2:0. W 11 minucie piłkę otrzymuje Łojszczyk, który wykłada piłkę Fronczakowi, a ten dopełnia formalności i szybko zrobiło się 3:0. W 14 minucie mecz z kolei prostopadłą piłkę do nogi od Brudko otrzymał Gołyński, który zdobył czwartego gola dla podopiecznych Adama Skonecznego. Goście ruszyli do śmielszych ataków dopiero po stracie czterech bramek, ale ich zapędy powstrzymywała pozycja spalona. Błękitni z kolei do końca pierwszej połowy mimo dominacji nie potrafili zdobyć kolejnych goli i po pierwszej połowie prowadzili zaledwie 4:0.

Po przerwie worek z bramkami otworzył się w 69 minucie, kiedy to po zagraniu Gołyńskiego Odolczyk przełamał impas strzelecki i podwyższył rezultat meczu na 5:0 dla gospodarzy. Podopieczni Adama Skonecznego nie zamierzali na tym poprzestać. Już w 71 minucie nieporozumienie w drużynie przyjezdnej wykorzystał Brudko, który zdobył szóstego gola. W 79 minucie prostopadłą piłkę otrzymał Brudko, który dograł do Fronczaka, a ten zdobył siódmą bramkę. Chwilę później po fatalnym błędzie bramkarza, wykorzystuje Łojszczyk, który lekką podcinką podwyższa na 8:0. Wynik meczu ostatecznie zostaje ustalony w 85 minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Michałowski. Ostatecznie Błękitni Korytów pokonali A klasową Walkę Kosów 9:0 i w bardzo dobrych nastrojach przystąpią do meczów o stawkę. Pierwszy z nich w najbliższą sobotę 16.08 w Korytowie z Relaxem Radziwiłłów o godzinie 12:00.

Mogielski, Swandzikowski, Kowalski, Soból, Kołosowski, Fronczak, Brudko, Odolczyk, Obłąkowski, Łojszczyk, Gołyński, Olas, Bobla, Kiełb, Michałowski