Podział punktów w Feliksowie

W rozegranym w sobotę 18.04.2015r. w spotkaniu 20 kolejki piłkarskiej A klasy zespół Błękitnych Korytów zremisował z viceliderem tabeli Piastem Feliksów 1:1. Bramkę na wagę remisu uzyskał Bartosz Gontarz

W samym spotkaniu głównym aktorem widowiska był wiatr, który wypaczył rozwój wypadków na boisku. Spotkanie rozpoczęli gości, ale to gospodarze byli aktywni. Już w 3 minucie piłkę na pole karne z rzutu rożnego dogrywał Parobczyk, a piłka robiąc rogala minęła bramkę i wyszła na aut bramkowy. W 6 minucie z kolei bramkarz Piasta Nowakowski zagrał do Piórkowskiego, który wywalczył rzut rożny. W 7 minucie celnym strzałem z dystansu popisał się Konik. W 8 minucie pierwszy raz zaatakowali Błękitni, którzy wywalczyli rzut wolny. Na jego wykonanie zdecydował się Brudko piłkę odbija Słomowicz, a ta ląduje prosto do rąk bramkarza. W 9 minucie po prostopadłym zagraniu do Michała Millera ten w ostatniej chwili nie doszedł do zagrania. W 11 minucie w odpowiedzi piłkę na pole karne dogrywał Odolczyk, ale nikt nie zdołał zamknąć akcji. W 15 minucie w sytuacji sam na sam z Nowakowskim znalazł się Kajetaniak. Zdecydował się jednak na strzał, po którym jeden z obrońców wybił piłkę z linii bramkowej. W 21 minucie niecelnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Parobczyk. W 22 minucie Obłąkowski zagrał do Odolczyka, który zagrał klepę z Gontarzem, ale strzał został zablokowany. W 24 minucie w odpowiedzi po wyrzucie piłki z autu i zagraniu jej w pole karne Michał Miller sfaulował bramkarza gości. W 26 minucie Kajetaniak zagrywa prostopadle do Kiełba, który został uprzedzony przez bramkarza miejscowych. W 28 minucie w odpowiedzi po kolejnym wrzucie piłki z autu celnym strzałem głową popisał się Walczak. W 32 minucie Gontarz zagrał do Chełstowskiego ten dograł w pole karne, a tam strzał Brudko został zablokowany, a próbujący dobić Kiełb skiksował. W 34 minucie piłkarze z Feliksowa powinni zdobyć bramkę. Prostopadłą piłkę do nogi otrzymał niepilnowany Żakowski, który dograł do znajdującego się w polu karnym Rembiejewskiego, a ten uderzył za lekko i piłka znalazła się w rękach bramkarza Filipka. W 36 minucie z kolei po wolnym Parobczyka błąd w próbie wymuszenia pozycji spalonej popełnia defensywa Błękitnych, który został wykorzystany przez Piórkowskiego i Piast prowadził 1:0. W 40 minucie powinno być już 2:0 dla miejscowych. Żakowski zagrał do Michała Millera, który uderzył nad poprzeczką. W 42 minucie celnym strzałem głową popisał się Rembiejewski. Im bliżej końca pierwszej połowy tym piłkarze gospodarzy dążyli do zdobycia drugiego gola, a Błękitni rozpaczliwie się bronili. Jak się później okazało skutecznie i ostatecznie po pierwszej połowie Piast Feliksów prowadził tylko 1:0.

Po przerwie sytuacja uległa zmianie teraz to Błękitnym wiatr pomagał i to oni stwarzali sytuacje. Jednak groźne kontry wyprowadzali miejscowi. Już w 50 minucie po zagraniu Walczaka do Malinowskiego ten uderzył obok bramki. W 53 minucie celnym strzałem z dystansu popisał się Brudko. W 55 minucie w odpowiedzi Malinowski zagrał do Rembiejewskiego, który najpierw położył bramkarza, a później skiksował. W 59 minucie Brudko zagrał do Odolczyka ten uderzył obok bramki. W 61 minucie celny strzał do statystyk zaliczył Olas. W 66 minucie ataki Błękitnych zostają w końcu wynagrodzone. Po zagraniu Obłąkowskiego do Kajetaniaka ten najpierw minął jednego z obrońców wyłożył piłkę Gontarzowi, który doprowadził do remisu 1:1. W 67 minucie podopieczni Adama Skonecznego powinni prowadzić już. Piłkę z rzutu wolnego dogrywał Gontarz tam przejął ją Olas, który jednak za wolno się składał do strzału i jeden z obrońców wybił na rzut rożny. W 72 minucie nieskuteczny strzał z dystansu w odpowiedzi oddał Parobczyk. W 79 minucie kolejny raz groźnie było pod bramką gości, kiedy to Parobczyk próbował wymusić zdaniem sędziego rzut karny i gra toczyła się dalej. Im bliżej końca spotkania tym Błękitni przycisnęli przeciwnika i byli bliscy zdobycia bramki wyrównującej. Mowa tu o sytuacjach z doliczonego czasu gry. Najpierw w 91 minucie po prostopadłym zagraniu do Zawiślańskiego ten uderza tak, że piłka odbija się od słupka, a w 92 minucie z wolnego za lekko uderzył Kajetaniak i ostatecznie mecz kończy się remisem 1:1. Za tydzień drużyna Błękitnych rozegra derbowy pojedynek w Osuchowie z tamtejszym LKS-em Osuchów. Początek tego meczu w sobotę 25.04.2015r. o 16:00.