Skromne zwycięstwo z Partyzantem

W rozegranym 2.08.2014r. sparingu drużyna Błękitnych Korytów pokonała ligowego rywala Partyzanta Leszno 3:2. Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Patryk Gołyński 2 i zawodnik testowany

Mecz zaczął zespół gości, ale to gospodarze już w 2 minucie spotkania stworzyli pierwszą akcję w meczu, którą niecelnym strzałem zakończył zawodnik testowany. Na kolejną sytuację, trzeba było czekać do 11minuty. Wtedy to zawodnik testowany pokonał grającego z konieczności w drużynie Partyzanta Królikowskiego i Błękitni prowadzili 1:0. W 13 minucie pierwszy raz w tym meczu zaatakowali piłkarze Partyzanta. Smolarek zagrał piłkę w pole karne, a po wybiciu piłki przez obrońców dopadł do niej Sieklicki, który zakończył wszystko chybionym strzałem. W 14 minucie prostopadłe podanie otrzymał Gołyński, który przegrał pojedynek sam na sam z Królikowskim. W odpowiedzi celnym strzałem z dystansu popisał się Bieńko. W 15 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Odolczyk, ale wszystko kończy się tylko na celnym uderzeniu. W 17 minucie niecelnym strzałem z dystansu popisał się Danielik. W 22 minucie przed kolejną szansą pokonania Królikowskiego stanął Gołyński, ale ponownie górą był bramkarz rywala. W 31 minucie sytuacje te, które stworzyli podopieczni Adama Skonecznego zemściły się. Sieklicki zagrał piłkę w pole karne, a tam Stefański doprowadza do wyrównania. Od tego momentu korytowianie znów przycisnęli jednak brakowało im dokładności, zgrania i skuteczności. Dopiero w doliczonym czasie gry Odolczyk zagrał do Gołyńskiego, a ten strzałem na raty pokonuje Królikowskiego i do przerwy Błękitni prowadzili z Partyzantem Leszno 2:1.

Po przerwie już w 48 minucie po uderzeniu Gołyńskiego Błękitni podwyższają prowadzenie na 3:1. W kolejnych akcjach gospodarze dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Okazji nie brakowało. Sporo miał ich Zawiślański, który jednak nie potrafił pokonać nieźle grającego w bramce lesznian Królikowskiego. Nie mający nic do stracenia podopieczni Władysława Dąbrowskiego w 71 minucie po dośrodkowaniu Lipińskiego i trafieniu Sworzeniowskiego zmniejszają wynik meczu jednak mimo wysiłków obu ekip żadna z nich nie zdobyła już upragnionego gola. Ostatecznie Błękitni Korytów pokonali ligowego rywala Partyzanta Leszno 3:2 a okres gier kontrolnych zakończą w sobotę 9.08.2014r. meczem z na własnym obiekcie z drużyną Wrzosu Międzyborów. Początek tego meczu o 17:00.

Mogielski, Filipek, Swandzikowski, Olas, Słomowicz, Grzegorek, Chełstowski, Brudko, Kowalski, Gołyński, Kołosowski, Łojszczyk, Odolczyk, Fronczak, Bobla, Zawiślański, Wasiak i zawodnik testowany

Skład Partyzanta:

Królikowski – gościnnie, Danielik, Lipiński, Okulicz, Sworzeniowski, Biegajło, Wiśniewski, Bieńko, Sieklicki, Grzywiński Smolarek, Winczura, Grendel, Stefański