A na koniec porażka z Naprzodem

W rozegranym 20 czerwca w spotkaniu kończącym rozgrywki piłkarskiej A klasy sezonu 2014/15 zespół Błękitnych Korytów przegrał z Naprzodem Stare Babice 0:1 i zakończył rywalizację na szóstym miejscu. Ten wynik zapewnił gościom awans do Ligi Okręgowej.

Gospodarze spotkania tylko na początku próbowali walczyć z drużyną zajmującą drugie miejsce w tabeli, ale przewaga Naprzodu była coraz bardziej wyraźna. Ka się później okazało decydującym momentem spotkania była 22 min., kiedy to fatalny w skutkach błąd popełnia bramkarz Błękitnych przepuszczając strzał Kępy z 38 m. i Naprzód prowadził 1:0. Po przerwie lepiej grał zespół gości, który wiedział, że zdobycie trzech punktów może zapewnić im awans do Ligi Okręgowej. Największym zagrożeniem dla gospodarzy w tym meczu byli jednak oni sami. Decydując się na bardziej ofensywne akcje korytowianie za łatwo zostawiali dużo miejsca napastnikom rywala, którzy mogli zdobyć jeszcze kilka bramek, ale zawiodła ich skuteczność. Ten brak celności mógł się zemścić w doliczonym czasie gry, kiedy to po rożnym Chełstowskiego zamykający całą akcję Słomowicz strzałem głową zamiast w bramkę to trafił w plecy jednego ze swoich kolegów z zespołu i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości ze Starych Babic 1:0, którzy dzięki tej wygranej awansowali do Ligi Okręgowej, Błękitni zakończyli sezon na szóstym miejscu.

Skład Błękitnych: Rowiński(28'Filipek), Olas(81'Kołosowski), Słomowicz, Soból, Obłąkowski, Kowalski(64'Łojszczyk), Odolczyk, Brudko, Chełstowski, Kiełb(45'Zawiślański), Gontarz

Skład Naprzodu: Staniak, Machnowski(80'Piwnik), Leszczyński, Gępczyński,Bartosiak, Janasz-żółta, Kępa-żółta, Dmoch, Szczucki, Rzewuski, Guz