Z Passovią na remis

W rozegranym 6 sierpnia meczu towarzyskim pomiędzy naszą drużyną seniorów, a Passovią Pass, padł remis 0:0. Grano 2x40min.

Po 11 minutach gry nasza drużyna przeprowadziła bardzo dobrą akcje. Kowalski wbiegł w pole karne, gdzie przed sobą miał tylko bramkarza, jednak zamiast strzelać podawał do Gontarza, który nie dobiegł do piłki, a tą na rzut rożny wybił obrońca rywali. Po tej akcji nasza drużyna coraz śmielej poczynała sobie na połowie przeciwnika. W 22 minucie mieliśmy sporo szczęścia, ponieważ piłkę z linii bramkowej wybił Kluczek. Drużyna rywala, oddawała mało strzałów, jednak gdy już oddali celny strzał to Filipek był na posterunku.

W drugiej połowie spotkania nasza drużyna miała sporo okazji do strzelenia bramki. W 50. minucie po dośrodkowaniu Kiełba główkował Ryszkowski, jednak piłka minęła bramkę. Nasze strzały na bramkę bardzo często minimalnie mijały bramkę rywala. W 62 minucie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Ryszkowski, jednak strzelił obok bramki. 11 minut później ponownie Ryszkowski znalazł się w idealnej sytuacji, jednak nasz napastnik źle uderzył piłkę, a tą obronił bramkarz.

Ponownie zabrakło skuteczności. Spokojnie można było strzelić choćby jedną bramkę. W drugiej połowie nasza drużyna oddała sporo strzałów, jednak najczęściej minimalnie mijały one bramkę.

Filipek - M.Grzegorek - Kołosowski - Słomowicz - Kluczek - Gontarz - Odolczyk - Obłąkowski - Brudko - Kowalski - Kiełb