Wysokie zwycięstwo z rezerwami Mszczonowianki

W rozegranym 5 września meczu ligowym w ramach 3. kolejki "A" klasy nasza drużyna wygrała u siebie z rezerwami Mszczonowianki 4:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Gontarz i Grzegorz Łojszczyk x3.

Już na samym początku pierwszej połowy nasza drużyna mogła wyjść na prowadzenie. Po dobrym podaniu Dąbrowskiego w słupek uderzył Ryszkowski. Po tej akcji przez kilkanaście minut nasza drużyna oddawała dużo niecelnych strzałów, a w 27. minucie Filipek obronił sytuację sam na sam. Po tej sytuacji nasza gra nieco się poprawiła, jednak nie miała ona przełożenia na wynik. W 38. minucie Dąbrowski znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak strzelił prosto w bramkarza. Minutę przed zakończeniem na uderzenie z daleka zdecydował się Jagiełło, jednak bramkarzowi udało obronić się ten strzał.

W drugiej połowie nasza drużyna dążyła do jak najszybszego strzelenia gola. Udało się to w 51. minucie, kiedy Brudko podał w pole karne, Jagiełło przepuścił piłkę do Gontarza, a ten dopełnił formalności. Po tej bramce nasza drużyna próbowała strzelić kolejną bramkę, jednak strzały naszych zawodników niezmiernie mijały bramkę rywala. Przewagę nad rywalem dobitnie potwierdziliśmy w końcówce spotkania. W 85. minucie z rzutu wolnego gola strzelił Łojszczyk, dwie minuty później obrońca rywali zagrał piłkę ręką w polu karnym i ponownie Łojszczyk pokonał bramkarza. W 90. minucie bramkarz obronił strzał Jagiełły, jednak do piłki dopadł Gontarz, minął bramkarza i w finalnym momencie został sfaulowany przez obrońcę, po czym sędzia podyktował rzut karny, który ponownie wykorzystał Łojszczyk.