Trzy punkty uciekły w samej końcówce. Remis z rezerwami Ożarowianki

W rozegranym dziś meczu w ramach 6. kolejki "A" klasy nasz zespół zremisował z rezerwami Ożarowianki 4:4. Trzy bramki dla naszej drużyny zdobył w tym meczu Rafał Jagiełło, a bramkę z rzutu karnego dołożył Dobek Brudko.

Początek spotkania był w miarę wyrównany. Pierwszy strzał Błękitnych mogliśmy zobaczyć w 5. minucie. Niecelnie z rzutu wolnego strzelił Rafał Jagiełło. Minutę później dobrą interwencją popisał się Michał Olech, który obronił groźny strzał rywala. Po tej akcji nasza drużyna przejęła inicjatywę. Po dobrej akcji rywali na uderzenie z daleka zdecydował się Rafał Jagiełło, jednak jego strzał z problemami wybronił bramkarz. W 17. minucie naszej drużynie udało się przypieczętować przewagę. Po faulu w polu karnym na Marcinie Zawiślańskim sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Dobek Brudko. Po tej akcji tempo gry trochę spadło. Na kolejną groźną akcję musieliśmy czekać aż do 28. minuty, kiedy to w dobrej sytuacji Łukasz Chełstowski uderzył w bramkarza. Kilka minut później ponownie czujny w bramce okazał się Michał Olech, który ponownie obronił groźny strzał rywali. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy rywale strzelili gola wyrównującego.

Od początku drugiej połowy przeważali gospodarze, co udało im się w 47. minucie przypieczętować bramką. Po tym golu nadal naciskała drużyna Ożarowianki, co trzynaście minut po strzeleniu bramki na 2:1 skończyło się kolejnym trafieniem naszych rywali. Po tych dwóch straconych bramkach nasz zespół zaczął odrabiać straty. W 65. minucie z rzutu wolnego gola kontaktowego strzelił Rafał Jagiełło. Nie minęła minuta, a nasza drużyna doprowadziła do remisu. Podanie Bartka Gontarza wykorzystał również Rafał Jagiełło. Po tej bramce trochę roboty miał Michał Olech, któremu udało się jednak zatrzymać ataki rywali. W 80. minucie nasz zespół był bliski strzelenia gola dającego prowadzenie, jednak po strzale Bartka Gontarza piłka uderzyła w słupek. Minutę później prowadziliśmy w tym spotkaniu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego swoją trzecią bramkę w meczu zdobył Rafał Jagiełło. 2. minuty przed końcem regulaminowego czasu gry dobrą okazję miał Adrian Kiełb, jednak jego strzał wybronił bramkarz. Gdy wydawało się, że uda nam się wywieźć z Ożarowa 3. punkty, w ostatniej akcji meczu, 30. sekund przed końcem rywalom udało się wyrównać... Zamiast 3. punktów do Korytowa pojechał tylko jeden.

Michał Olech - Kamil Olas, Tomasz Kołosowski (64' Damian Obłąkowski), Daniel Słomowicz, Krzysztof Kluczek - Łukasz Chełstowski (57' Adrian Kiełb), Dobek Brudko, Rafał Jagiełło, Mateusz Odolczyk, Bartosz Gontarz (84' Damian Kowalski) - Marcin Zawiślański (64' Grzegorz Łojszczyk)

Ponadto w kadrze meczowej znaleźli się:

Czarek Ryszkowski i Marcin Piotrowski.

Żółtymi kartkami zostali ukarani:

33' Bartosz Gontarz, 57' Kamil Olas, 61' Rafał Jagiełło, 70' Grzegorz Łojszczyk, 76' Tomasz Kołosowski, 79' Daniel Słomowicz.