Porażka z trzecią drużyną Znicza Pruszków

Nasza drużyna młodzików kolejny raz nie będzie dobrze wspominać swojego meczu ligowego. 13 września nasz zespół przegrał u siebie z trzecią drużyną Znicza Pruszków 1:3. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Kuba Pelc.

Od początku spotkania trochę roboty w bramce miał Kuba Staniaszek, który obronił kilka groźnych strzałów w pierwszych minutach spotkania. Jedenaście minut po pierwszym gwizdku sędziego nasza drużyna miała też trochę szczęścia, ponieważ strzał zawodnika rywala trafił w słupek. W 16. minucie rywale dopięli swego i wyszli na prowadzenie. Po tej bramce znów sporo pracy miał Kuba Staniaszek, jednak wynik pozostał bez zmian. Kilka minut później nasza drużyna miała w końcu dobrą sytuacje na strzelenie gola, jednak strzał Patrycji Karolak obronił bramkarz. W 24. minucie naszej drużynie udało się wyrównać za sprawą Kuby Pelca, który przelobował bramkarza. Po bramce wyrównującej nasza drużyna przejęła inicjatywę jednak do drugiej połowy wynik pozostał bez zmian.

Już na początku drugiej połowy Kuba Staniaszek obronił kolejny groźny strzał. Jednak w 37. minucie to rywal znów cieszył się z prowadzenia. Po tym golu gra obu drużyn toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Na kolejną dobrą akcję naszej drużyny czekaliśmy aż do 45. minuty. Po dośrodkowaniu Bartka Drązikowskiego niecelnie głową na bramkę uderzał Antek Ryguła. Po tej akcji szybko odpowiedziała drużyna Znicza, jednak ponownie czujny w bramce okazał się Kuba Staniaszek. 3. minuty przed końcem spotkania rywale strzelili kolejną, trzecią bramkę ustalając tym samym wynik tego spotkania.

Kuba Staniaszek - Eryk Barej, Adrian Rychlewski, Bartek Drązikowski, Kuba Świdlicki - Kuba Pelc, Antek Ryguła Patrycja Karolak - Bartek Majchrzak