Porażka młodzików z Płochocinem

W rozegranym 6 września meczu ligowym nasza drużyna U-13 przegrała u siebie z drużyną FC Płochocin U-13 0:3.

Mecz nie ułożył się zbyt dobrze dla naszej drużyny. Dziewięć minut po pierwszym gwizdku sędziego zejściem z boiska na 3. minuty ukarany został Kuba Świdlicki, a arbiter podyktował rzut wolny dla Płochocina. Antek Ryguła sparował piłkę na rzut rożny, a po nim padł gol dla rywali. Kilka minut później było już 2:0 dla Płochocina. W 21. minucie Antek Ryguła obronił kolejny strzał z wolnego. W 26. minucie na uderzenie zdecydował się Bartek Drązikowski, jednak jego strzał był niecelny. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry pierwszej połowy Antek Ryguła obronił kolejną groźną piłkę.

W drugiej połowie nasi zawodnicy kolejny strzał oddali dopiero pięć minut po wznowieniu gry. Ponownie strzelał Bartek Drązikowski, również niecelnie. Dwie minuty później Staniaszek obronił groźny strzał rywali. Minutę później nasz zespół przed stratą kolejnej bramki uratowała poprzeczka. Kilka minut później Staniaszek ponownie obronił groźny strzał, jednak w 44. minucie nasza drużyna straciła kolejną bramkę.