Pewne zwycięstwo z rezerwami Chlebni

W rozegranym 30 sierpnia spotkaniu w ramach 2. kolejki "A" klasy nasza drużyna pokonała na wyjeździe rezerwy Chlebni 3:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Marcin Zawiślański, Mateusz Odolczyk i Czarek Ryszkowski.

W pierwszych minutach spotkania inicjatywę przejęli gospodarze, co mogło nawet skończyć się bramką, jednak Filipek obronił sytuacje sam na sam. Po tej akcji nasza drużyna wyraźnie zaczęła dominować jednak mimo dużej ilości strzałów, żaden nie leciał w światło bramki. W 27. minucie Filipek został ponownie zmuszony do interwencji, po groźnym strzale rywala. Kilka minut później sytuacja się powtarza, jednak ponownie czujny w bramce okazał się Filipek. W 1. połowie nie zagroziliśmy zbytnio przeciwnikowi.

Drugą połowę nasza drużyna rozpoczęła bez zmian, jednak gra w drugiej połowie była o niebo lepsza. Już minutę po wznowieniu gry mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Brudko podał w polu karnym do Zawiślańskiemu, a ten dopełnił już tylko formalności strzelając swoją trzecią bramkę w tym sezonie. 1:0 dla Błękitnych. Po strzeleniu gola nasza drużyna próbowała nadal atakować, jednak na nic to się nie zdało, ponieważ strzały na bramkę ponownie były niecelne. W 69. minucie pod polem karnym Chlebni znów było groźnie, jednak strzał głową Olasa obronił bramkarz. Chlebnia próbowała wyrównać, jednak ich strzały były często niecelne. Piętnaście minut przed zakończeniem spotkania ponownie w polu karnym znalazł się Brudko, który tym razem podał do Odolczyka, a ten wturlał piłkę do bramki. 2:0 dla Błękitnych. Po strzeleniu przez naszą drużynę bramki, rywale jeszcze bardziej próbowali strzelić bramkę.10 minut przed końcem spotkania Filipek kolejny raz broni groźny strzał rywala. W 85. minucie nasza drużyna przypieczętowała swoją wyższość w tym spotkaniu kolejnym golem. Kiełb podał znakomitą piłkę do Ryszkowskiego, a ten ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Błękitnych.

Filipek - Olas, Kołosowski, Słomowicz, Kluczek - Chełstowski (74' Ryszkowski), Brudko, Obłąkowski, Jagiełło (66' Odolczyk), Kowalski (76' Gontarz) - Zawiślański (82' Kiełb)