Orlik na fali Tura Jaktorów pokonali

Forma naszych zawodników wzrosła, co widać po ostatnim meczu z trzecią drużyną Znicza Pruszków. Było to pierwsze zwycięstwo orlików tym sezonie. 3 dni później, 19 września nasz najmłodszy zespół pokonał Tura Jaktorów aż 11:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Szlaga x6, Mateusz Małecki x2, Kuba Felakowski, Kacper Bielawski i Oliwier Szewczyk.

Od początku spotkania nasz zespół wyraźnie przeważał. Pierwszy strzał w meczu w 3. minucie oddał Bielawski. Minutę później Kuba Staniaszek obronił groźny strzał rywala. W 5. minucie przewaga naszej drużyny została okraszona golem. Po wcześniej opisanej interwencji Kuba Staniaszek podał do Patryka Szlagi, a ten popędził na bramkę i pokonał bramkarza. Dwie minuty później było już 2:0. Po dośrodkowaniu Oliwiera Szewczyka głową bramkarza pokonał Mateusz Małecki. Dwie minuty później wynik był wyższy. Strzał Patryka Szlagi obronił bramkarz, jednak do piłki dobiegł Mateusz Małecki i podwyższył wynik spotkania na 3:0. Minutę przed końcem pierwszej z czterech kwart mogło być 4:0, jednak 2 strzały naszej drużyny obronił bramkarz.

W drugiej kwarcie znów było widać wyraźną przewagę naszej drużyny. Na początku niecelnie strzelał Adam Szlaga. Po tej akcji groźną sytuacje mieli rywale, jednak czujny w bramce był Kuba Staniaszek. Kilka minut później rywal był bliski strzelenia gola, jednak jego strzał trafił w słupek. Po tej akcji znów inicjatywę przejęli Błękitni. W 23. minucie Kacper Bielawski zdecydował się na uderzenie z daleka, pokonując tym samym bramkarza rywali.

W trzeciej kwarcie nadal nasza drużyna przeważała. Już na początku trzeciej kwarty padł kolejny gol, dla naszej drużyny, po bramce Patryka Szlagi. Dwie minuty później było już 6:0, po kolejnej bramce Patryka Szlagi. W 33. minucie do wysiłku zmuszony został Kuba Staniaszek, jednak nadal zachowywał czyste konto. W ostatniej akcji trzeciej kwarty sędzia podyktował rzut karny, po faulu na Bartku Smętkowskim, który wykorzystał Oliwier Szewczyk.

Ostatnia, czwarta kwarta była bardzo obfita w gole. W 47. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola strzelił Kuba Felakowski. Kilka minut później padł kolejny gol, którego autorem był Patryk Szlaga. Pięć minut później było już 10:0. Po dośrodkowaniu Mateusza Małeckiego kolejny raz bramkarza pokonał Patryk Szlaga. W ostatniej akcji meczu Patryk Szlaga ustalił wynik spotkania na 11:0 dla Błękitnych.

Kuba Staniaszek - Adam Szlaga, Mateusz Majchrzak, Oliwier Szewczyk - Mateusz Małecki, Patryk Szlaga, Kacper Bielawski.