Kolejna porażka młodzików

W rozegranym 4 października meczu ligowym nasza drużyna U-13 przegrała u siebie z GLKS-em Nadarzyn U-13 1:4. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Eryk Barej.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla naszych rywali, ponieważ już w 1. minucie prowadzili w tym spotkaniu. Okazję na wyrównanie nasz zespół miał już trzy minuty później, jednak strzał Patrycji Karolak obronił bramkarz. Po tej akcji tempo gry spadło. W 17. minucie nasi rywale podwyższyli wynik spotkania na 0:2. Minutę później nasz zespół miał bardzo dobrą sytuacje na strzelenie bramki, jednak strzał Patrycji Karolak zatrzymał się na słupku. Chwilę później do wysiłku zmuszony został Kuba Staniaszek, który obronił groźny strzał rywala. Kolejną groźną sytuacje nasz zespół miał w 20. minucie. Po indywidualnej akcji Kuby Świdlickiego piłka niezmiernie minęła bramkę rywala. Cztery minuty przed końcem 1. połowy Kuba Staniaszek ponownie obronił groźny strzał. Dwie minuty później strzał Kuby Rowińskiego obronił bramkarz. W ostatniej akcji pierwszej połowy nasi rywale strzelili jeszcze jedną bramkę, ustalając tym samym wynik po pierwszej połowie.

Siedem minut po wznowieniu gry dobrą sytuacje na strzelenie bramki miała Patrycja Karolak, jednak jej strzał obronił bramkarz. Kilka minut później ponownie groźny strzał rywala obronił Kuba Staniaszek. Chwilę później strzał Bartka Majchrzaka obronił bramkarz rywali. W 48. minucie padł kolejny gol dla rywali. Po stracie kolejnej bramki nasza drużyna w końcu przejęła inicjatywę. W 52. minucie strzał Patryka Szlagi obronił bramkarz. Kilka minut ponownie strzelał Patryk Szlaga, tym razem niecelnie. 3. minuty przed końcem spotkania Kuba Staniaszek obronił sytuacje sam na sam. Minutę później padł długo wyczekiwany gol dla naszej drużyny. Po dograniu Kuby Świdlickiego w pole karne piłkę do bramki skierował Eryk Barej ustalając tym samym wynik tego spotkania.