Bezbramek z Grodziskiem

W rozegranym 28.03.2015r. spotkaniu 17 kolejki piłkarskiej A klasy zespół Błękitnych Korytów zremisował z liderem tabeli Pogonią II Grodzisk Mazowiecki 0:0

Mecz zaczął zespół Pogoni, ale to Błękitni już w 2 minucie powinni objąć prowadzenie. Po prostopadłym zagraniu do Gontarza ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył za lekko i golkiper gości złapał piłkę. Goście pierwszy raz zaatakowali w 8 minucie, kiedy to celny strzał w kierunku bramki oddał Brudziński. W 11 minucie błąd popełnia obrona gospodarzy, który wykorzystuje Szczęsny szybko znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, który wygrał z nim pojedynek. W 15 minucie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Chojnacki. W 16 minucie w odpowiedzi Łojszczyk zagrał do Gontarza a ten dośrodkował prosto w ręce bramkarza. W 18 minucie Gontarz zagrał do Odolczyka, który wszedł w pole karne, a tam oddał strzał, który powędrował wysoko nad poprzeczką. W 20 minucie Olas wrzucił piłkę z autu w pole karne, tam obrońcy wybili piłkę, która spadła pod nogi Gontarza, a ten uderzył niecelnie. W 24 minucie celnym strzałem z dystansu popisał się Brudko. W 28 minucie po dośrodkowaniu Łojszczyka piłka po strzale głową Olasa odbiła się od słupka. W 34 minucie Filipek uprzedza nadbiegającego Chojnackiego. W 44 minucie nie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kurowicki. Do przerwy 0:0.

Po przerwie aktywni byli gospodarze. Już w 51 minucie celnym strzałem z dystansu popisał się Gontarz. W 53 minucie z kolei Zawadzki zagrał prosto w ręce golkipera gospodarzy. W 55 minucie z rzutu wolnego Olas trafia w mur obrońców. W 56 minucie po dośrodkowaniu Brudko z rzutu wolnego niecelnym strzałem głową popisał się Słomowicz. W 61 minucie błąd popełniają defensorzy Błękitnych, jednak czujny bramkarz Filipek obronił strzał Kurowickiego. W 69 minucie niecelnym strzałem z dystansu popisał się Odolczyk. W 75 minucie po raz kolejny dobrym wyjściem Filipek uprzedza Kurowickiego. W 88 minucie miała miejsce najlepsza okazja dla Błękitnych w tej części spotkania na zmianę wyniku. Po zagraniu do Chełstowskiego ten położył bramkarza jednak widząc pustą bramkę zbyt długo przekładał piłkę i bramkarz Pogoni zdołał ją wygarnąć spod nóg zawodnika Błękitnych. W doliczonym czasie gry, a konkretnie w 91 minucie to goście powinni zdobyć gola ale po szybkim kontrataku piłka po strzale Kurowickiego odbiła się od słupka i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Za tydzień podopieczni Adama Skonecznego rozegrają wyjazdowy mecz w Ołtarzewie z UKS-em Ambrą Ołtarzew. Mecz odbędzie się w Wielką Sobotę 4 kwietnia o 11:00.

Filipek-żółta, Soból, Grzegorek, Słomowicz, Olas, Kiełb(72’Kowalski), Brudko, Odolczyk, Łojszczyk(72’Chełstowski), Gontarz(83’Fronczak-żółta), Kajetaniak(83’Obłąkowski)

Skład Pogoni:

Osiecki, Gołębiewski, Szymaniak-żółta(66’Zygier), Szczęsny(55’Zientek-żółta), Palmowski, Rybak-żółta(45’Wojacik), Chojnacki-żółta/czerwona, Przybylski-żółta, Zawadzki, Kurowicki,-żółta Brudziński(45’Nowak)